il WonderDent
Logo

Yeni nesil,

Profesyonel,

Kaliteli hizmet...

 

 Nilüfer Dervişoğlu Özmen

 Diş Hekimi

 

1985 İstanbul doğumludur. FMV Özel Ayazağa Işık Lisesi ve Marmara Üniversitesi (ing) Dişhekimliği Fakültesi mezunudur. Mesleğinin ilk yıllarında özel polikliniklerde görev yapmıştır. 2011 yılında kurulan Özel Wonderdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nin kurucu ortağıdır. İyi derecede İngilizce, orta seviyede almanca ve italyanca bilmektedir. Kişisel gelişim yayınlarını ve eğitimlerini takip etmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir.

 

Mesleğinde estetik diş hekimliği ve konservatif diş tedavileri ağırlıklı olarak çalısmalarını devam ettirmektedir. Teknolojik ve tıbbi gelişmelerin takip edildiği platformlarda yer almaktadır. Yurt içi ve yurt dışı eğitim programlarına katılarak mesleki gelişimine katkıda bulunmaktadır. Üniversite yıllarında görev aldığı uluslarası kimya eğitim konferansı sonrasında dişhekimliğinde kullanılan ürünlerin kimyasal yapıları ve biyokimyasal etkileri üzerine eğitim ve çalısmaları devam etmektedir.

 

Estetik dişhekimliği ve lamina kursu dental botox ve filler uygulamaları eğitimi, implantoloji kursu, biobleaching kursu, bleaching eğitimleri(farklı ürünler ve markalar ile) sedasyon eğitimi, estetikte konservatif uygulamalar ve kompozit ile estetiğin sağlandığı çeşitli kurs ve eğitim programlarına katılmıştır. 'Yeni nesil dişhekimliği'ni kendi çalışmalarını anlatan en güzel tanım olarak ifade etmektedir.

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

İçeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.

Copyright © 2015 Tüm hakları saklıdır. Wonderdent

Designed by Leyla Atavi