Logo

Kliniğimiz

 

Dental fobiyi dışarıda bırakarak, içeri girdiğiniz anda güleryüzle karşılanırsınız. Wonderdent ekibi muayene olduğunuz anda teşhis ve tedavi planını kolaylaştırıcı teknik ekipman ve tıbbi malzemelerle sizi gülümsetebilmek için hazırdır. Mevcut sağlık durumunuz hakkında sizi bilgilendirebilmek için gerekli muayene yöntemleri uygulanır, ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda tedavi planınız size sunulur. Sizin ve doktorunuzun onayı ile çalışmalarınız başlar.

Misyonumuz

 

Hastalarımızın dental problemlerini sonlandırmak,medikal ve estetik beklentilerini karşılamak,tedavi sonrası uzun dönem takip ve kontrollerini yaparak olası problemlerin önüne geçebilmek ve hastalarımıza yaşam boyu sağlıklı dişler ile güzel bir gülümseme sunabilmek.

Vizyonumuz

 

Hastalarımızın ağız ve diş bakımlarını koruyucu tedaviler ve teknolojik destek ile sağlık ve estetik açısından en üst düzeye çıkarabilmek;dental fobi kavramını yok etmek. Yeniliklerin ve en iyilerin takipçisi olmak; ulaşılabilir kaliteli tedaviler sunmak. Ağız ve diş sağlığı hizmetlerini stres yaratmadan,hastalarımızı motive ederek uygulamak.

İçeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.

Copyright © 2015 Tüm hakları saklıdır. Wonderdent

Designed by Leyla Atavi